Yükseltepe Mah.Karakeçili Cad. 12/A Ayvalı /Keçiören / ANKARA

Ankara, TÜRKİYE

Yükseltepe Mah.Karakeçili Cad. 12/A Ayvalı /Keçiören / ANKARA

E-Mail İletişim

info@emreelektrik.net

×

Akıllı Kilidimizde Çarpma Dili Bulunmadığı için Gürültü Seviyesi Sıfırdır.

Akıllı Kilidimizde Çarpma Dili Bulunmadığı için Yavaş Kapanma Sonucu Kapının Açık Kalma Olasılığı Yoktur.Akıllı Kilidimizi Kartlı çipli , Şifreli Veya Parmak İzli Kullanabilirsiniz.Kapı yanlışlıkla açılsa ( dairelerden veya kumandaya  basılarak ) dahi otomatik olarak 5 sn sonra kilitlenecektir.Kapı Hidroliğinize (kapı yayı) Her Mevsim Ayar Yapmanıza Gerek Kalmaz Elektrik Kesilse Dahi Kilidiniz Çalışmaya Devam Eder.Elleriniz Dolu Geldiğinizde Anahtar ile Uğraşmak Yerine parmak izi Sistemi ile Rahatça Kapıyı Açabileceksiniz.Kapının Açılıp Kapandığına Dair Sesli Uyarı Vermektedir.Açık Kalma , Zorla Açılma Durumlarında Alarm Çalar Sensör Veya Harici Buton Bağlanabilir. Uzaktan Kumanda İle Geçiş Sistemine Uygundur.pil İle Çalıştığı İçin Elektrik Tüketimi yoktur.Akıllı Kilit Sistemi 2 Yıl Garantilidir.Tam Akıllı Kapı Otomatiği Desi Güvencesi ile Sunulmaktadır.

Benzer İçerikler: çipli kapı kilidi – Kartlı Geçiş Kontrol Ünitesi  Elektromanyetik Kilit ( Mıknatıs Kilit ) Nedir ve Nasıl Çalışır ? başlıklı makalemizde elektromanyetik kilit, elektronik kapı ve mıknatıs kilit hakkında bilgiler verilmektedir.

AKILLI KİLİT SİSTEMLERİ NEDİR?

Akıllı kilit çocuklara, yaşlılara ,görme engellilere, ellerinde bir çok malzeme ile anahtar arama zulmü ve kilit açma zorluğu çekenlere yardımcı ve işlerinizi kolaylaştırmak için geliştirilmiş ileri teknoloji ürünü bir sistemdir.Akıllı kilit sistemi teknolojinin son ürünlerindendir.

Akıllı kilit sistemi nasıl çalışır?

Akıllı kilit sistemi 4 parçadan oluşur. Bunlar kilit bölmesi, sensör , akü trafo ve göstergeç chip anahtardır.  Siz binanız dışından gelirken 2-4 cm mesafeden göstergeç chip anahtarınızı sensöre yaklaştırdığınızda  kapının elektronik devresi tamamlanır. ve Kapınız açılır. Bu göstergeç  chip anahtarlar sadece sizin kilidiniz için programlanmış ve sadece size özeldir. İkinci olarak dışarıdan gelen misafirlerinize dairenizde bulunan diyafon tuşları vasıtası  ile kapınızı kolaylıkla açabilirsiniz. Kapının bir  diğer açılma şekli de içeriden gelen bir kişinin kilit açma düğmesine basması ile gerçekleşir.Kapı dışarıdan chip ile içerden ise düğmesi vasıtasıyla açılır.

Akıllı kilit ne tür sistemlerle uyumludur?

Akıllı kilit her türlü diyafon ve görüntülü görüşme sistemi ile uyumludur. Her türlü bina, apartman, iş hanı, dükkan kapılarına montajı uygun bir sistemdir.

Akıllı Kilit Sistemin Özellikleri

– Silindir ile çalışan neredeyse her kapıya uygulanabilme

– Kilidin anahtarla kullanımına engel olmayan akıllı tasarım

– Alkaline kalem pillerle, pil değiştirmeden 4000+ tam kilitleme ve açma

– Ölçüler: Çap: 60mm Uzunluk : 72mm (silindirin boyu hariç). Teleskopik yapı sayesinde silindirin iç tarafı 6 mm uzayabilir.

– Kablosuz haberleşme altyapısı sayesinde ev otomasyon sistemleri ile tam entegrasyon

– Yüksek güvenlikli kapasitif parmak izi okuma teknolojisi ve 500 dpi sensör hassasiyeti

– Özel işlenmiş blok metal

Kapının dış yüzüne ya da duvara monte edilebilen kablosuz parmak izi okuma modülü 500 DPI kapasitif okuyucu sensör yoluyla çalışmaktadır. 3 tanesi yetkili parmak olmak üzere toplam 100 parmak izini öğrenebilen bu cihaz, kullandığı parmak izi değerlendirme algoritmasıyla dünya çapında ödül almıştır.Yeni parmak izi öğrenme ve parmak izi tanıma işlemlerini 1 saniyeden daha az sürelerde yapabilmesiyle öne çıkan modül, diğer parmak izi modüllerinin tanımakta güçlük çektiği çocuk parmakları, yaşlı parmakları ve bayan parmaklarında çizdiği yüksek performans eğrisiyle de dikkatleri üzerine topluyor.

– Güç: 1 X CR123A lityum pil

– Malzeme: Zamak, P/C

– Haberleşme: Yüksek güvenlikli kablosuz haberleşme

– Parmak İzi Sensörü: UPEK steel-coated

– Parmak İzi Hafızası: 100’e kadar

– Kullanım kolaylığı sağlayan dokunmatik butonlar ve dijital gösterge

– Uyumlu Cihazlar: Tüm DESİ ürünleri

Add Your Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *